A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Černá Hora - Diskuze

Původní dotaz

Autem Černá hora

30.01.2016 17:11:08 | milossyk
milossyk
Letos chceme vyzkoušet ČH!
Rady;ubytovani v soukromý vhodné pro děti ?
cesta přes ................?
prostě info.

Můžete psát i na mail;sykorkaslavek@ventrum.cz
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
13.07.2018 10:07 93.185.58.***
Re: Ulcinj koupání  

Úplně bez problémů, jedeme tam letos počtvrté. Nikdy jsem se tam s problémy s muslimy nesetkal.

Neregistrovaný uživatel
12.07.2018 08:12 89.102.169.***
Re: Autem Černá hora  

Dnes v noci (tedy zítra, 13.7.cca ve dvě ráno) vyrážíme do Ulcinj. Směr UL, Praha, Brno, Bratislava, Maďarsko, Bosna - přespání v Sarajevu- a v sobotu ráno pokračujeme do Ulcinj. Jedeme bez dětí. Někdo, kdo se chce potkat a třeba připojit, někde cestou?
Milan

Neregistrovaný uživatel
03.06.2018 11:07 90.180.9.***
Re: Ulcinj koupání  

Jak je to v převážně muslimském Ulcinju v případě žen s koupáním v bikinách a chozením v minisukních, kraťasech? Je mi jasné, že ženy v normálních plavkách se nemusejí bát o svoji bezpečnost, ale přesto, nemohou mít nepříjemný pocit? Slyšel jsem o tom ledacos, takže prosím o Vaše zkušenosti.
Díky T

Neregistrovaný uživatel
19.07.2017 20:52 217.170.105.***
Re:  

Zdravím, díval jsem se a hledal jsem info a dle mého se platí pouze tunel, který je na cestě mezi Podgoricou a Barem. Je pod Skadarským jezerem. Cena by měla být cca 2,5 euro. :-) :-)

Neregistrovaný uživatel
18.07.2017 22:00 93.91.151.***
Re:  

Prosím, můžete mi zaslat jak je to se vstupem do Černé Hory (co se kde platí atd.) ? :-X :-$

Neregistrovaný uživatel
25.05.2017 17:08 178.77.216.***
Re: ubytování  

Zdravím,podívejte se na Booking a určitě si vyberete.Pozdější check in asi není problém a pojedete rovnou na adresu.Jezdíme s Booking leta a bez problému.V loni poprvé Černá Hora a letos zas :)

Neregistrovaný uživatel
09.05.2017 11:05 85.71.183.***
Re: ubytování  

zdravím,
prosím nějaké rady a typy o ubytování?pojedeme se 2 dětmi, měli bychom být v baru po 21. hodině a nevím jak tam seženeme ubytování. chtělo by to konkrétní adresu?prosím o rady s ubytováním...asi bychom spíš dolů na jih...budu ráda za rady, v ČH jsme byli ale bez dětí a se stanem ;-) diky můj mail kiwous@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
04.05.2017 16:05 95.80.213.***
re  

Ahoj,
mam dotaz na nekoho kdo jel v posledni dobe do Cerne Hory,jak je to se vstupnimi formalitami.
Na netu jsem se docetl,ze musime chtit na hranicich razitko do pasu,aby nebyl problem pak pri vyjezdu,ale my jezdime s obcankama..tak nevim kam s tim razitkem..:-)
Pak je tam neco o bilych kartach,ze se musi nosit u sebe..kdyz to zarizuje ubytovani,tak si ji mam od majitele apartmanu vyzadat?

TOMGTD 23.04.2017 13:53
Re:  

My jsme jeli přes Bosnu...do Baru cca 1200 km.....Dolní Němčí okres UH.Hradiště,přes Slovensko,Madarsko,Chorvatsko,Bosnu.. vše mimo dálnice jen v Bosně je ze Zenice k Sarajevu dálnice...hodinově cca 20-22 h..nikam sem nespěchalo a pospalo se v autě..Přes Bosnu doporučuju dodržovat rychlost mají tam 80,ale snad 90 by nebyl problém a hlavně blbě značené...Je možné že jedete a najednou cedule obce či města....ale za to je to krásná země :D

Neregistrovaný uživatel
26.03.2017 09:19 91.199.164.***
Re:  

Dobry den, letos v srpnu se chystame do Baru. Jakou cestu by jste mi doporucil pres Bosnu anebo Srbsko? Jelikoz mame 3 leteho syna jedna se mi o rychlesji variantu. Dekuji vam.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu