A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Černá Hora - Diskuze

Původní dotaz

Cerna Hora - vstupni formality

03.05.2017 11:14:04 | hagerr
hagerr
Ahoj,
mam dotaz na nekoho kdo jel v posledni dobe do Cerne Hory,jak je to se vstupnimi formalitami.
Na netu jsem se docetl,ze musime chtit na hranicich razitko do pasu,aby nebyl problem pak pri vyjezdu,ale my jezdime s obcankama..tak nevim kam s tim razitkem..:-)
Pak je tam neco o bilych kartach,ze se musi nosit u sebe..kdyz to zarizuje ubytovani,tak si ji mam od majitele apartmanu vyzadat?
A posledni vec...plati se jeste na hranicich ten ekologicky poplatek za auto 10EUR?...cetl jsem nekde,ze uz zase pry ne..
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
19.05.2018 15:26 84.73.37.***
Re: Cerna Hora - vstupni formality  

Bola som v 2014 a 2017, ekologicku dan za auto sme neplatili, myslim, ze sme isli na ID, ale neviem isto. Zavisi od dlzky pobytu a statnej prislusnosti, info najdes na stranke ich ambasady. Cierna hora nie je ani v EU ani v eurozone (ale pouziva €), ale to nie je podmienkou pre vstup na ID (ja som aj v Tunisku bola na ID a tiez nie je v EU).
-dana-

Neregistrovaný uživatel
19.05.2018 12:41 93.99.228.***
Re: Cerna Hora - vstupni formality  

Já tam byl před 9 lety,jedeme opět letos.Tehdy jsme platili na hranici 10Eur ekologickou daň na auto a pasy musíte mít. Černá Hora není v EU tak na občanku asi nejde pokud nějaká vyjímka.

hagerr 03.05.2017 12:14
Cerna Hora - vstupni formality  

Ahoj,
mam dotaz na nekoho kdo jel v posledni dobe do Cerne Hory,jak je to se vstupnimi formalitami.
Na netu jsem se docetl,ze musime chtit na hranicich razitko do pasu,aby nebyl problem pak pri vyjezdu,ale my jezdime s obcankama..tak nevim kam s tim razitkem..:-)
Pak je tam neco o bilych kartach,ze se musi nosit u sebe..kdyz to zarizuje ubytovani,tak si ji mam od majitele apartmanu vyzadat?
A posledni vec...plati se jeste na hranicich ten ekologicky poplatek za auto 10EUR?...cetl jsem nekde,ze uz zase pry ne..

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu