A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Černá Hora - Diskuze

Původní dotaz

Trasa přes Bosnu a Hercegovinu

19.02.2012 18:31:21 | SMUTNÍČKO
SMUTNÍČKO
Dobrý den,
letos chceme se podívat dolu pod Dubrovník a dál pak na Černou Horu a možná kousek po Albánii. Navigace mi udává nejkratší cestu přes BiH. Pročetla jsem tu diskuze atd. a všichni jezdí přes Rakousko nebo info o BiH jsou staré 4 a více let. Je tu někdo, kdo si zkracuje cestu přes tuto zemi? Jaké jsou zde bezpečnostní podmínky, cesty,benzinky, následky války atd? Má někdo zkušenost, jakoukoliv? Nebo poradíte kde tyto informace získat? Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
06.07.2017 14:01 178.255.168.***
Re: Trasa přes Bosnu a Hercegovinu  

podle mně je to nejlepší na sarajevo.a dolů do podgorice,,

cordobka 30.04.2013 00:38
Bosna  

Tady si můžeš přečíst o naší cestě Bosnou http://naturista.cz/drupal/vitejte_v_krasnem_orientu_evropy

• Anonym (5)
  • Anonym (13)
Neregistrovaný uživatel
11.07.2012 20:00 77.48.59.***

Jeli jsme přes vnitrozemí v srpnu 2011 s manželem a 8-mi letou dcerou. Trasa Bratislava - Budapešť - Novi Sad - Ruma - Foče - Nikšič - Podgorica - Ulcinj. Zpět jen přes Srbsko - přes Podgoricu na Bielo Polje - Beograd - Novi Sad.... Cesta přes BiH byla mnohem příjemnější, krásnou přírodou, jako naše cesty I. třídy, sem tam II. třídy. Minimální provoz, paráda. Zpáteční cesta byla mohem frekventovanější. Letos plánujeme trasu Bratislava - Budapešť - Mohacs - Zenica - Sarajevo - Foča - Nikšič - Podgorica..... Už se těšíme na krásnou přírodu - s magistrálou něco nesrovnatelného :-)

• Anonym (12)
Sodik
18.06.2012 20:39 212.158.158.***

Zdravim.Chtel jsem se zeptat.Jestli je mozno prespat v aute nebo vedle auta bezpecne v Bosne.Jedeme 4 z toho 2 kluci.Dekuji.

• Anonym (5)
  • Anonym (13)
milan.dubovka@seznam.cz
17.05.2012 07:20 90.182.221.***

:'( Letos se chystáme s manželkou do Černé Hory, jezdívali jsme před vice jak 30 léty vždy jenom přes Sarajevo, pak na Foču, a vyjeli pod Dubrovníkem. Vždy bylo vše dobré. Za měsíc jedem, tak taky scháním drobné informace. Po různých informacích jsme se rozhodli, že tak zase pojedeme. Doporučuji a pěknou dovolenou. :'(

• Anonym (4)
  • Anonym (17)
zummo 07.04.2012 13:14

Zastavuje sa niekto z Vas po ceste cez Bosnu na nejakych zaujimavych miestach? Ja som bol minuly rok v Mostare, Medjugori, Pocitelj, vodopady Kravica a okolie ... Ale zaujimalo by ma ci mate niekto objavene dalsie krasy tejto krajiny, najlepsie po trase smerom na Ciernu Horu, aby netrebalo velmi zachadzat.

zummo 25.03.2012 08:47

netreba mat obavy, trasa cez BIH uplne bezproblemova, Bosna je krasna krajina, mili ludia, lacne palivo... 2x som isiel cez Bosnu z toho raz som sa aj na par dni zdrzal a kedykolvek opät, pravdepodobne uz tento rok a potom smer Čierna Hora :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (15)
Lenča 7 24.02.2012 20:11

z cesty pres BIH nemusite mit strach.Touhle cestou jsme jeli 5x a bez sebemensich problemu.Jen si davejte pozor na dodrzovani rychlosti,aby jste zbytecne neplatili pokutu,protoze tolik policistu, co jsme potkali tam jsme nikde jinde nevideli.Je to asi nejkratsi a asi i nejlevnejsi cesta.Po ceste jsme platili jenom za usek dalnice u Sarajeva a to jen 1 euro.Cesty jsou asi jako u nas.Lide vstricni a ochotni pomoct.Meli jsme totiz tu smulu, ze nam pri ceste domu zacala stavkovat prevodovka na aute zrovna, kdyz jsme prejeli hranice z Č.H. do BIH, zastavili jsme u prvniho motorestu,servirka okamzite zavolala mechanika, ale ten to na miste neopravil a tak nas odkazal na servis v blizkem mestecku,nakreslil nam mapu a zavolal majiteli servisu.Ten se hned jak jsme tam prijeli pustil do opravy i kdyz tam mel dalsi dve auta i s majiteli, ti sice nadseni nebyli,ale neprotestovali.S autem se hral skoro dve hodiny,provizorne to opravil,dal nam jeste litr oleje na doliti,kdyby jsme po ceste potrebovali a za to vsechno si rekl jen o 10 eur.S autem jsme stastne dorazili az domu.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
SMUTNÍČKO 19.02.2012 18:31
Trasa přes Bosnu a Hercegovinu  

Dobrý den,
letos chceme se podívat dolu pod Dubrovník a dál pak na Černou Horu a možná kousek po Albánii. Navigace mi udává nejkratší cestu přes BiH. Pročetla jsem tu diskuze atd. a všichni jezdí přes Rakousko nebo info o BiH jsou staré 4 a více let. Je tu někdo, kdo si zkracuje cestu přes tuto zemi? Jaké jsou zde bezpečnostní podmínky, cesty,benzinky, následky války atd? Má někdo zkušenost, jakoukoliv? Nebo poradíte kde tyto informace získat? Děkuji

• Anonym (2)
  • Anonym (9)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu